Genel Tanıtım

Hastanemiz 13.000 m2 kapalı alanı ve 153 yatak kapasitesi, ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, laboratuvarı, tıbbi görüntüleme birimi, acil servisi ve 45 poliklinik muayene odası ile bölgenin en büyük özel hastanesidir.

Branşlara göre ayrılmış yatak kapasitemiz 12 VIP odası, 26 kardiyoloji yatağı, 7 KVC yoğun bakım, 9 koroner yoğun bakım, 27 genel yoğun bakım, 21 yenidoğan yoğun bakım, 4 pediatri, 15 cerrahi servis, 16 kadın doğum, 16 dahiliye yatak şeklindedir.

Özel Adana Hastanesi teknolojinin son ürünü aletler ile donatılmış olup her biri kendi alanında uzman olan deneyimli ve güvenilir 59 uzman doktor kadrosu ile gelişmiş ülkelerde yapılabilen her türlü teşhis, tedavi ve ameliyatlar yapılmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana son teknoloji tıbbi cihazları, konusunda uzman ve güler yüzlü personeli ile 1998 yılından beri Adana ve çevre illerine kaliteli, hızlı ve güvenli sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan ve bunu büyük ölçüde başarmanın haklı gururunu yaşayan Özel Adana Hastanesi gelecekte de son teknolojiye sahip donanımın ve yeni çağdaş projeleriyle sağlık hizmetlerinde güven ve kaliteyi bir adım daha ileriye taşımak için çalışmaktadır.

Hastanemiz; faaliyetteki mevcut Özel Güney Adana Hastanesi ve Özel Metro Hastanesi ile ilimizde sağlık hizmeti vermekte ve ilk günkü heyecanla hizmetlerine devam etmektedir.

İmkanlar
Hastanemizde kafeterya hizmetimiz 24 saat kesintisiz olarak mevcuttur. Ziyaretçilerimiz arzu ettikleri saatte ihtiyaçlarını giderebilirler.
Arzu edildiğinde kuaför hizmetimiz verilmektedir.
Hastanemizde mescidimiz mevcutttur. Düzenli olarak temizlenmekte ve genel dezenfekte kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir.
Ulaşım
Hastanemiz Adana’nın en merkezi lokasyonunda Büyükşehir Belediyesi Karşısı E-5 karayolu bitişiğinde yer almakta olup, Adana’nın dört bir yönünden toplu taşıma araçları ile ulaşılması mümkündür.
Hastanemiz Adana’nın en merkezi lokasyonunda Büyükşehir Belediyesi Karşısı E-5 karayolu bitişiğinde yer almakta olup, Adana’nın dört bir yönünden toplu taşıma araçları ile ulaşılması mümkündür.
Metro ile gelecek olan ziyaretçilerimiz ise Seyhan Belediyesi durağından indikten sonra kuzey-doğu yönünde 500 metre yürüme mesafesindedir.
Adres ve İletişim

Adres

Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Karşısı No: 23