Sanal Anjiyo ile ARTIK RİSK YOK!

Ağrı Sızı ve Bıçaksız Sanal Anjiyo Teknolojisi

Sanal anjiyo, son dönemde sıklıkla merak edilen görüntüleme yöntemlerinden biri olarak öne çıkıyor. Eskiden koroner kalp hastalığından şüphelenilen hastalara sadece klasik anjiyo yapılırken teknolojinin de ilerlemesiyle artık ‘sanal anjiyo’ tekniği ile sadece 60 saniyede, damarlara hiç girilmeden hastanın bütün damarlarını görmek mümkün olabiliyor.

 

Yeni Clarity Görüntüleme Sistemi ile daha net görüntüler elde eder
Düşük doz kullanımını rutin hale getirir
Daha az zamanda daha fazla tetkik gerçekleştirir
Başta yüksek kalp atış hızında koroner BT anjiyografi olmak
üzere ileri düzey tetkiklerle hizmetlerinizi genişletir
 
 
Yeni Clarity Görüntüleme Sistemi
 
 
 
Yeni Clarity Görüntüleme Sistemi
 
%100'e kadar daha iyi uzaysal çözünürlük
%135'e kadar artan düşük kontrastta saptanabilirlik
%91'e kadar daha az görüntü gürültüsü
 
 Yeni Clarity Görüntüleme Sistemi
Rutinde Daha Düşük Doz Kullanımı

Revolution EVO, doz azaltımı açısından pek çok özellik sunar. Benzersiz ASIR - iteratif rekonstrüksiyon algoritması özelliği, gürültü seviyelerini azaltacak, düşük kontrastta saptanabilirliği artıracak, tüm inceleme ve hastalarda rutin görüntüleme dozunu %40'a kadar azaltacak şeklide tasarlanmıştır.

ASIR’in yanı sıra, Smart Dose teknolojileri ile doz kullanımı izlenir, ölçülür, yönetilir ve düşük doz ile tanısal görüntü sağlamak için optimum parametreleri seçilir. CT 4Kids doz optimizasyonlu pediatrik referans tarama protokolleri, 3D Doz Modülasyonu, Organ Doz Modülasyonu, Dinamik Z-axis Tracking, Doz Kontrolü, DICOM DRSR gibi doz yönetim araçları ve daha fazlası sunulur.
 
Daha Az Zamanda Daha Fazla Tetkik
 
Revolution EVO, kullanıcı iş akışını ve bilgilere erişimi düzenleyerek verimliliği artırmak için tasarlanan son teknoloji Smart Flow özelliklerine sahiptir. Daha akıllı ve otomatik araçlarla hasta hazırlığından post prosese kadar daha az zamanda daha fazla tetkik gerçekleştirebilir ve hasta akışını %40'a varan bir verimlilikle yönetebilir.
Saniyede 55 adede kadar görüntü rekonstrükte edilir ve kullanıma hazır hale gelir. Yaralanmaların kapsamı bilinmediğinde, travma hastaları için 10 adede kadar çok fazlı rekonstrüksiyonu ileriye dönük şekilde planlayabilir ve o anki ihtiyaca göre kolayca önceliklendirme yapılabilir.
IQ Enhance, Pitch Booster ile görüntü kalitesini korurken hastaların nefes tutma sürelerini azaltmak için saniyede 175 mm'lik çekim hızıyla iki saniyenin altında toraks taraması yapılabilir.
 
İleri Düzey Tetkikler