KOMİTE HEYETLERİ VE KURULLAR

KALİTE GELİŞTİRME EKİBİ

Yasemin Şule ÖZÜLKÜ (Genel Müdür)
Murat ANGAY (Kalite Yönetim Direktörü)
Gülsüm TEKELİ (Başhemşire)
Dr. Mehmet HAZNEDAR (Genel Cerrahi Uzmanı)
Dr. Zehra DOĞAN TOMRUL (Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı)
Ayhan EROZAN (İdari İşler Asistanı)
Halil TIRAŞ (Destek Hizmet Sorumlusu)
Mustafa GÜL (Teknik Servis Sorumlusu)


EĞİTİCİ EKİP

Murat ANGAY (Kalite Yönetim Direktörü)
Gülsüm TEKELİ (Başhemşire)
Semra ÇİNÇİK (Hemşire)
Rüya KIZILET SÖNMEZ (Hemşiresi)
Şule ÖZTUĞ (Enfeksiyon Hemşiresi)
Seçil ÖZSU (Hemşire)
Zübeyde EREN (Personel Müdürü)
Meltem AYDIN (Hasta İletişim Birimi Sorumlusu)
Halil TIRAŞ (Destek Hizmetleri Sorumlusu)
Ali MİNİK (İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı)


HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Dr. Ali UÇURUCU (Başhekim)
Murat ANGAY (Kalite Yönetim Direktörü)
Gülsüm TEKELİ (Başhemşire)
Dr. Zehra DOĞAN TOMRUL (Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı)
Dr. Mehmet HAZNEDAR (Genel Cerrahi Uzmanı)
Dr. Mehmet ÇINAR (Biyokimya Uzmanı)
Sibel BOZDOĞAN (Bilgi İşlem Sorumlusu)
Zeynep Tijen OTURGAN (Eczacı)
Türkan ERKÖSE (Hemşire)


KAN VE KAN ÜRÜNLERİ TRANSFÜZYON KOMİTESİ

Dr. Hakan ERKMAN (Çocuk Hematoloji Uzmanı)
Dr. Mehmet ÇINAR (Biyokimya Uzmanı)
Şule Öztuğ (Enfeksiyon Hemşiresi)
Ömer ARSLAN (Laboratuvar Birim Sorumlusu)
Aslı YALAKİ (Biyolog) Burcu ATAŞ (Kimya Teknikeri)


ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Dr. Ali UÇURUCU (Başhekim)
Murat ANGAY (Kalite Yönetim Direktörü)
Gülsüm TEKELİ (Başhemşire)
Dr. Zehra DOĞAN TOMRUL (Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı)
Dr. Rahime ÇAMSARI (Radyoloji Uzmanı)
Dr. Murat Eren ÖZEN (Psikiyatri Uzmanı)
Dr. Selman ÇAVUŞOĞLU (Genel Cerrahi Uzmanı)
Selim DEMİRÖZ (Güvenlik Amiri)
Ali MİNİK (İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı)
Şule ÖZTUĞ (Enfeksiyon Hemşiresi)


RADYASYON GÜVENLİĞİ EKİBİ

Dr. Rahime ÇAMSARI (Radyoloji Uzmanı)
İlkay BÜYÜKNİSAN (Radyoloji Sorumlusu)


TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Yasemin Şule ÖZÜLKÜ (Genel Müdür)
Dr. Ali UÇURUCU (Başhekim)
Murat ANGAY (Kalite Yönetim Direktörü)
Gülsüm TEKELİ (Başhemşire)
Dr. Mehmet HAZNEDAR (Genel Cerrahi Uzmanı)
Mustafa GÜL (Teknik Servis Sorumlusu)
Mehmet ALİCAN (Tıbbi Cihaz Sorumlusu)
Halil TIRAŞ (Destek Hizmetleri Sorumlusu)
Selim DEMİRÖZ (Güvenlik Amiri)
Ali MİNİK (İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı)


BİNA TURLARI EKİBİ

Ayhan EROZAN (İdari İşler Asistanı)
Halil TIRAŞ (Destek Hizmet Sorumlusu)
Mustafa GÜL (Teknik Servis Sorumlusu)
Ali MİNİK (İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı)


MALZEME VE CİHAZ YÖNETİM EKİBİ

Ayhan EROZAN (İdari İşler Asistanı)
Mehmet ALİCAN (Tıbbi Cihaz Sorumlusu)
Mustafa GÜL (Teknik Servis Sorumlusu)
Çağlar BOĞA (Satınalma Birimi Sorumlusu)


BİLGİ GÜVENLİĞİNDEN SORUMLU EKİP

Dr. Ali UÇURUCU (Başhekim)
Murat ANGAY (Kalite Yönetim Direktörü)
Sibel BOZDOĞAN (Bilgi İşlem Birim Sorumlusu)
Ayhan EROZAN (İdari İşler Asistanı)


ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

Dr. Ali UÇURUCU (Başhekim)
Dr. Zehra DOĞAN TOMRUL (Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı)
Dr. Mehmet HAZNEDAR (Genel Cerrahi Uzmanı)
Dr. Yusuf BAYRAM (Neonatoloji Uzmanı)
Dr. Mehmet ÇINAR (Biyokimya Uzmanı)
Gülsüm TEKELİ (Başhemşire)
Zeynep Tijen OTURGAN (Eczacı)
Şule ÖZTUĞ (Enfeksiyon Hemşiresi)
Halil TIRAŞ (Destek Hizmetler Sorumlusu)


İLAÇ YÖNETİM EKİBİ

Dr. Ali UÇURUCU (Başhekim)
Gülsüm TEKELİ (Başhemşire)
Dr. Mehmet HAZNEDAR (Genel Cerrahi Uzmanı)
Dr. Zehra DOĞAN TOMRUL (Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı)
Zeynep Tijen OTURGAN (Eczacı)


BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KOMİSYONU

Dr. Reşat EREK (Nöroloji Uzmanı)
Dr. Sebahattin TOKTAŞ (Kardiyoloji Uzmanı)
Dr. Serpil ÖZSOY (Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı)
Türkan ERKÖSE (Hemşire)


ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

Yasemin Şule ÖZÜLKÜ (Genel Müdür)
Dr. Ali UÇURUCU (Başhekim)
Murat ANGAY (Kalite Yönetim Direktörü)
Zübeyde EREN (Personel Müdürü)
Gülsüm TEKELİ (Başhemşire)


ÇALIŞAN ve HASTA/HASTA YAKINLARI GÖRÜŞLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

Yasemin Şule ÖZÜLKÜ (Genel Müdür)
Dr. Ali UÇURUCU (Başhekim)
Murat ANGAY (Kalite Yönetim Direktörü)
Gülsüm TEKELİ (Başhemşire)
Zübeyde EREN (Personel Müdürü)
Meltem AYDIN (Hasta İletişim Birimi Sorumlusu)


ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ EKİBİ

Yasemin Şule ÖZÜLKÜ (Genel Müdür)
Dr. Ali UÇURUCU (Başhekim)
Murat ANGAY (Kalite Yönetim Direktörü)
Gülsüm TEKELİ (Başhemşire)
Dr.Selman ÇAVUŞOĞLU (Genel Cerrahi Uzmanı)
Dr.Mehmet HAZNEDAR (Genel Cerrahi Uzmanı)
Dr.Mehmet ÇINAR (Tıbbi Biyokimya Uzmanı)
Dr. Murat TAŞ (Pratisyen Hekim)
Halil TIRAŞ (Destek Hizmetler Sorumlusu)
Ali MİNİK (İş Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı)
Zübeyde EREN (Personel Müdürü)
Selim DEMİRÖZ (Güvenlik Amiri)